Летото се ближи! Nina Kraviz доаѓа на Green beach festival!

Nina Kraviz конечно во Македонија!!!
Светската техно дива прогласена од Mixmag за најдобар диџеј во 2017-та, ќе настапи на GREEN BEACH FESTIVAL!
Ова лето, 27-ми јули е резервиран за уникатниот музички израз на најхаризматичната појава на електронската сцена  Настапот на NINA KRAVIZ на GREEN BEACH FESTIVAL и официјално е потврден. Организаторите на фестивалот најавуваат дека ова деветто издание ќе биде полудо од сите досегашни. Од Password продукција велат дека наскоро ќе бидат објавени повеќе информации и за билетите и новата GREEN BEACH локација на струшко-охридското крајбрежје!

Nina Kraviz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *